ANDREAS MOSKIN

Про нас

ANDREAS MOSKIN - динамічний бренд із креативними чоловічими кежуал та діловими колекціями. Ми пропонуємо нашим клієнтам обрати, як готові костюми, з посадкою по Вашій фігурі, або скористатись послугою індивідуального пошиття за технологією “made to measure”.


Засновники бренду Андрій Моськін та Андреас Білоус визначають свою моду як "доступну, елегантну та комфортну", де натуральні тканини дарують відчуття розкоші та свободи.

Наше виробництво знаходиться у місті Львів, де зосереджені найбільш талановиті майстри у сфері пошиття костюмів.


Свою історію бренд розпочинав із італійського виробництва у місті Болонья, де, власне, творці бренду перейняли досвід у найкращих фахівців, які згодом навчали вже наших спеціалістів в Україні.


Слідуючи легендарним італійським кравецьким традиціям, костюми Andreas Moskin виготовлені із найкращих італійських тканин з максимальною увагою до кожних деталі та шва. Коли ми говоримо про якість, компроміси не приймаються. Ось чому ми ніколи не продавали одяг, а спосіб життя. Ми ніколи не йшли за трендами, ми їх задавали та повертали до позачасової елегантності.


Стиль бренду AM - довершений прояв індивідуальності та універсальна формула гарного смаку. Наш дизайн та можливості нескінченних комбінацій - це те, чого вам так бракувало для абсолютної самоідентифікації. Ми заохочуємо чоловіків наслідувати все найкраще з італійської культури, демонструючи, що справжній стиль не потребує жодних зобов’язань.


Бренд, який завжди залишається вірним собі та своїм найвищим стандартам, здатний перевтілити звичайне у особливе.


Ми не продаємо одяг – ми формуємо образ впевненості.


У нас не клієнти – у нас ГОСТІ.ПЕРЕВАГИ БРЕНДУ


Пожиттєва гарантія на костюми

Подовжений термін обміну до 30 днів

Всі моделі відшиваються лише у 6 ти розмірах і не повторюються

Власне ательє, у якому ми можемо посадити костюм по фігурі

Працює стиліст, який може підібрати правильний look

При купівлі повного total look - додаткові знижки

"Ми завжди намагалися передати бренду свої особисті якості, особливо авантюризм та рішучість".

Андрій Моськін та Андреас Білоус