ANDREAS MOSKIN
ЗМІ про Andreas Moskin
1
Чоловічий бренд Andreas Moskin показав колекцію у Лондоні
Cвоє бачення майбутнього сезону презентував перший український чоловічий бренд Andreas Moskin. Засновники модної марки Андреас Білоус та Андрій Моськін не лише показали нові колекції, а й вкотре нагадали міжнародній спільноті про другу річницю вторгнення росії в Україну.
(читати далі...)
«Ми дуже щасливі, що у нас є можливість через одяг доносити важливі повідомлення для міжнародної аудиторії. Саме на таких великих майданчиках як London Fashion Week ми говоримо світу, що ми – вільні, ми – самодостатні, ми продовжуємо робити красу, попри війну».
1
Українські бренди на London Fashion Week 2024
З 16 по 20 лютого у Лондоні відбувся ювілейний 40-ий Тиждень Моди. Вже традиційно подія не обійшлася без українських брендів. Для вітчизняних гравців модної індустрії події такого масштабу—це не тільки визнання у світі та показник відповідності світовим стандартам.
(читати далі...)
«У наших колекціях чоловік завжди знайде чорний класичний костюм, який підкреслить його статечність та повагу до традиції. З іншого боку, ми хочемо, щоб чоловіки, яким важить креатив, екстравагантність та, можливо, навіть деконструктивізм, могли знайти себе в нашому одязі».
1
«Переосмислити класику так, щоб кожен отримав шанс на самовираження через костюм»
Тема чоловічої моди в Україні для багатьох досі залишається нерозкритою. Для багатьох вона досі сприймається у двох полярних напрямках: або streetwear, або класика. Однак протягом останніх років у нас розвивається новий вектор – чоловічий одяг, а зокрема костюми преміумкласу. І бренд Andreas Moskin нині є одним з лідерів розвитку цього напрямку.
(читати далі...)
«Ми почали працювати із небанальними відтінками, цікавими фактурами та інноваційними лекалами, які для української моди тоді могли здаватися навіть авангардними.Засновники чоловічого бренду Andreas Moskin: "Класичні костюми ніколи не вийдуть з моди».
2
London Fashion Week: Andreas Moskin and the reimagining of masculinity
Andreas Moskin's showcase at the UA in UK show during London Fashion Week was a daring and captivating presentation that left a lasting impression on the audience. As the sole designer for men's apparel, Moskin took on the challenge of creating a collection that was not only fashion-forward but also carried a deeper significance, commemorating the 2nd anniversary of the Ukraine War. (читати далі...)
«Зараз ми робимо кутюрні колекції із неокласичними костюмами і впевнені, що цей крок «розхитає» індустрію. Дуже приємно спостерігати за синергією українських брендів, адже, попри винятково економічну конкуренцію, ми всі дбаємо про розвиток емблеми «Made in Ukraine».
3
Andreas Moskin – чи не перший бренд чоловічих костюмів у преміум-сегменті, який одягнув більшість українських зірок. Засновники Андрій Моськін та Андреас Білоус вийшли в плюс після першого дропу і майже одразу вирішили запускати власне виробництво. Зараз бренд працює не лише в Україні, але й на міжнародному ринку. (читати далі...)
«У цьому релізі, який у бренді назвали Idée fixe, дизайнери безпосередньо проанонсували свою мету – позбутися монотонності традиційного чоловічого Black Tie».
5
Чоловічий кутюр: де одягаються українські зірки-чоловіки
Дизайнери Andreas Moskin одні із перших в Україні почали працювати із цікавими відтінками кольорів для класичних костюмів, небанальними фактурами та авангардними лекалами. Відтак, у перші два роки роботи бренду, в період з 2018 по 2020, до Andreas Moskin зверталося безліч українських зірок-чоловіків із проханням дати вбрання на зйомки чи подію.
(читати далі...)