ANDREAS MOSKIN
ОПЛАТА І ДОСТАВКА
Andreas Moskin пропонує декілька способів оплати замовлення:

Оплата готівкою при купівлі в бутиках Andreas Moskin. З можливістю примірки товару. Без можливості часткового викупу.Звертаємо вашу увагу, що повернення коштів при поверненні замовлення здійснюється тільки на банківську карту за реквізитами, наданими в заяві на повернення незалежно від способу оплати.

При інших типах доставки оплатити своє замовлення ви можете тільки за допомогою передоплати наступними способами:

Оплата онлайн:

• 100% передоплата на платіжну карту Monobank. Оплату можна робити через термінали ПриватБанку, каси банку або систему LiqPay.

Після підтвердження замовлення ви автоматично перейдете на сторінку онлайн оплати, де потрібно уважно і безпомилково ввести дані вашої карти:

• Власник карти (вказано на лицьовій стороні банківської карти англійською мовою великими літерами.);

• Номер карти (вказано на лицьовій стороні банківської карти і складається з 16-и цифр. Наприклад: 0123 4567 8901 2345);

• Термін дії карти (вказано на лицьовій стороні банківської карти - місяць і рік, до якого дійсна карта. Термін дії карти вводиться цифрами. Наприклад: 12 (вводиться в поле місяці) і 22 (вводиться в поле року), що означає, що карта дійсна до грудня 2022 року); CVV2 або CVC2 код карти (вказано на зворотному боці банківської карти і складається з трьох цифр. Наприклад: 123).

Онлайн-оплата ApplePay

• виберіть Apple Pay як спосіб оплати при оформленні замовлення на сайті andreasmoskin.com;
• переконайтеся, що контактні дані, адреса виставлення рахунку та доставки вказані вірно;
• виберіть карту для оплати, натиснувши значок поруч з нею;
• підтвердіть оплату;
• якщо оплата пройшла успішно, на екрані з'явиться напис «Готово» і галочка.

Грошовий переказ на розрахунковий рахунок зараховується на наступний робочий день, термін доставки розраховується з моменту надходження грошових коштів.

Переказ грошових коштів на реквізити ФОП Моськіна Андрія Андрійовича із зазначенням номера замовлення в призначенні платежу.

Одержувач платежу: СПД МОСЬКІН Андрій Андрійович
Код отримувача: 3475301135
Назва банку: АТ "УНІВЕРСАЛ БАНК"
Рахунок отримувача в форматі IBAN:UA053220010000026007310105466
Валюта: UAH
Україна, 79007 , м.Львів, вул.Шевченка,60
info@andreasmoskin.com

МОЖЛИВІ ПРИЧИНИ ВІДМОВИ У ЗДІЙСНЕННІ ПЛАТЕЖА
• Термін дії картки закінчився. Переконайтеся в тому, що ваша карта ще дійсна. Термін дії карти, зазначений на лицьовій стороні картки (це місяць і рік, до якого дійсна карта). Подробиці про термін дії карти уточніть, звернувшись в банк, що випустив банківську карту;
• Недостатньо коштів для оплати на банківській картці. Подробиці про стан рахунку банківської карти уточніть, звернувшись в банк, що випустив банківську карту;
• Перевищено встановлений ліміт операцій за день. Сума щоденного ліміту для операцій визначається банком-партнером;
• Банк блокує операцію за підозрою її недобросовісності.

Якщо у вас виникли проблеми з оплатою, напишіть нам або зателефонуйте за номером +38 063 132 9757, або зв'яжіться з нами будь-яким іншим зручним способом. Дякуємо!
__________________________________________________________________________________________

Доставка по Україні

ДОСТАВКА ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ, ПІСЛЯ ПОВНОЇ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ, КОМПАНІЄЮ «НОВА ПОШТА» АБО «УКРПОШТА». ТЕРМІН ДОСТАВКИ 1-5 ДНЯ. ВІДПРАВЛЕННЯ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ ЩОДНЯ О 17:00, КРІМ НЕДІЛІ І СВЯТКОВИХ ДНІВ.

Доставку за товари з акційними пропозиціями оплачує замовник.

Ми гарантуємо, що ваша посилка буде відправлена після підтвердження замовлення менеджером (менеджер вам передзвонить, щоб уточнити деталі замовлення) протягом 2 робочих днів з дня замовлення. Доставка здійснюється на протязі 1-5 днів, в залежності від обраного перевізника.

СПОСІБ ТА ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ОБИРАЄ І ОПЛАЧУЄ ОТРИМУВАЧ.

ПІСЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ, ВИ ОТРИМАЙТЕ НОМЕР ТТН (ТОВАРНО-ТРАНСПОРТНОЇ НАКЛАДНОЇ), ПО ЯКІЙ ВИ ЗМОЖЕТЕ ВІДСТЕЖИТИ ПОСИЛКУ. Також є можливість відстежити місце знаходження вашого замовлення за цим номером декларації на сайті служби доставки.

Важливо! Після того, як Ваше замовлення доставлять на відділення служби доставки у Вашому місті, Вам потрібно буде забрати його не більше ніж через 5 днів, інакше подальше зберігання оплачується замовником додатково.

Доставка в інші країни
Доставка замовлень здійснюється після повної оплати замовлення, Укрпоштою або будь-яким іншим міжнародним перевізником, який буде Вами запропонований. У будь-якому з двох варіантів вартість доставки та інші питання будуть обговорюватися з менеджером інтернет магазину andreasmoskin.com.

ВІДПРАВЛЕННЯ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ З ПОНЕДІЛКА ПО П'ЯТНИЦЮ З 12:00 ДО 15:00, КРІМ СВЯТКОВИХ ДНІВ.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ОБ'ЄМУ ТА ВАГИ ПОСИЛКИ І РОЗРАХОВУЄТЬСЯ МЕНЕДЖЕРОМ ІНДИВІДУАЛЬНО. ЩОБ ОПЛАТИТИ ПОСЛУГУ ДОСТАВКИ ПОТРІБНО ДОБАВИТИ ЇЇ ВАРТІСТЬ ДО ЦІНИ ТОВАРУ.

ОПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ МОЖНА ГРОШОВИМ ПЕРЕКЛАДОМ LIQPAY, АБО БУДЬ-ЯКИМ ІНШИМ, ІНДИВІДУАЛЬНО УЗГОДЖЕНИМ З МЕНЕДЖЕРОМ СПОСОБОМ. Реквізити для ОПЛАТИ будуть відправлені ВАМ (В VIBER, WHATSAPP, ТELEGRAM, E-MAIL) ПІСЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ НАЯВНОСТІ ВИБРАНОГО ТОВАРУ.

ПІСЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ, ВИ ОТРИМАЙТЕ НОМЕР ТТН (ТОВАРНО-ТРАНСПОРТНОЇ НАКЛАДНОЇ) В SMS повідомленні або на E-MAIL , ПО ЯКІЙ ВИ зможете відстежити ПОСИЛКУ.

Доставка на територію інших країн
ДОСТАВКА НА ТЕРИТОРІЮ ІНШИХ КРАЇН ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ДЕРЖАВНОЮ ПОШТОВОЮ СЛУЖБОЮ ПІСЛЯ ПОВНОЇ ОПЛАТИ, АБО БУДЬ-ЯКОЮ ІНШОЮ КУР'ЄРСЬКОЮ СЛУЖБОЮ ІНДИВІДУАЛЬНО НА ВАШ ВИБІР.

ВІДПРАВЛЕННЯ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ ЩОДНЯ О 17:00, КРІМ СВЯТКОВИХ ДНІВ ТА ВИХІДНИХ.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ОБ'ЄМУ ТА ВАГИ ПОСИЛКИ І РОЗРАХОВУЄТЬСЯ МЕНЕДЖЕРОМ ІНДИВІДУАЛЬНО. ЩОБ ОПЛАТИТИ ПОСЛУГУ ДОСТАВКИ ПОТРІБНО ДОБАВИТИ ЇЇ ВАРТІСТЬ ДО ЦІНИ ТОВАРУ.

ТЕРМІН ДОСТАВКИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КРАЇНИ ОТРИМУВАЧА. В СЕРЕДНЬОМУ 5-14 РОБОЧИХ ДНІВ.

ОПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ МОЖНА ГРОШОВИМ ПЕРЕКЛАДОМ LIQPAY, АБО БУДЬ-ЯКИМ ІНШИМ, ІНДИВІДУАЛЬНО УЗГОДЖЕНИМ З МЕНЕДЖЕРОМ СПОСОБОМ. Реквізити для ОПЛАТИ будуть відправлені ВАМ (В VIBER, WHATSAPP, ТELEGRAM, E-MAIL) ПІСЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ наявнОСТІ вибранОГО ТОВАУ.

ПІСЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ, ВИ ОТРИМАЙТЕ НОМЕР ТТН (ТОВАРНО-ТРАНСПОРТНОЇ НАКЛАДНОЇ) В SMS повідомленні або на E-MAIL , ПО ЯКІЙ ВИ зможете відстежити ПОСИЛКУ.

Якщо у Вас виникли питання по доставці замовлень з нашого інтернет магазину mineaccessories.com.ua, ми завжди готові на них відповісти.

ЯК ОТРИМАТИ СВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ?
• Отримайте замовлення через кур'єрську службу за вказаною вами адресою при оформленні покупки.
• Заберіть самостійно в бутиках Andreas Moskin.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗАЙМЕ ДОСТАВКА МОГО ЗАМОВЛЕННЯ, І ЯКА ЇЇ ВАРТІСТЬ?
Терміни доставки залежать від обраного вами способу доставки. Зверніть увагу, що термін доставки у східні та південні області України може бути збільшений.

ЩО НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ, ЯКЩО МОЄ ЗАМОВЛЕННЯ ДОСТАВЛЕНЕ В ПОШКОДЖЕНОМУ СТАНІ?
Якщо посилка пошкоджена, відкрийте посилку і складіть акт відкриття в присутності кур'єра, щоб отримати гарантійний обмін.

Звертаємо вашу увагу, для клієнтів з країн далекого зарубіжжя ми посилаємо замовлення без урахування податків і мит країни вашого перебування. Це означає, що ціна за доставку не включає в себе податків і зборів, і, можливо, вам доведеться оплатити їх при отриманні вашого товару, або вже після отримання посилки в залежності від вашої місцевої системи оподаткування.

Зв'яжіться з митною службою вашої країни, щоб отримати актуальну інформацію про місячні ліміти, розмірах мит і правилах митного оформлення.