ANDREAS MOSKIN
ГАРАНТІЇ ТА ПОВЕРНЕННЯ
Повернення та обмін

Якщо отриманий товар не підійшов вам з певних причин, ви можете відмовитись від замовлення або оформити повернення товару. Для цього ми розробили подовжений термін обміну протягом 30 днів (не враховуючи день покупки).

Для оформлення повернення необіхдно заповнити бланк - завантажити документ.

Детальніше у політиці повернень.

Допомога і консультування

Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які ваші питання за телефоном або в режимі онлайн.

Захист інформації

Ваші особисті дані надійно збережені. Ми використовуємо сучасні технології для захисту персональних даних клієнта. Детальніше.

Конфіденційність

Ми поважаємо приватне життя своїх клієнтів і дуже цінуємо вашу довіру. Уся особиста інформація покупців онлайн-магазину andreasmoskin.com суворо конфіденційна і захищена від небажаного перегляду. Ми використовуємо ваші дані тільки для того, щоб повідомляти вам про нові пропозиції і забезпечувати доставку замовлень.

______________________________________________________________________________________

Політика обміну та повернень

Бренд Andreas Moskin робить все можливе, щоб наша продукція та сервіс були приємним, і розробили максимально просту і зручну процедуру обміну та повернення. Ми сподіваємося на повне задоволення від співробітництва. Політика обміну та повернення – елемент нашого сервісу. Будь ласка ознайомтесь з детальними умовами. Ми проводимо обмін або здійснюємо повернення (виплату) коштів.

Для оформлення обміну чи повернення потрібно зробити 3 кроки:

1. Зв'язатися з нами та повідомити про кількість товару, який повертається, а також вказати причину повернення.

2. Упакувати товар, що повертається, і вкласти в упаковку товарну накладну, пломби, ярлики і етикетки, які належать до товару.

3. Повернути його будь-яким зручним для вас способом через будь-яке відділення «Нова пошта» або БЕЗКОШТОВНО повернути завітавши у наші бутики.

Варто врахувати, що обмін товару або повернення грошових коштів, здійснюється протягом кількох робочих днів після отримання виробу співробітниками нашої компанії.

Термін і порядок повернення

1. Після надходження вашого повернення на наш склад, ми перевіряємо його до 3-х робочих днів на відповідність повернення всім вказаним нижче правилам.

2. Після того, як ми приймемо і перевіримо повернення, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей та повернення коштів.

3. Якщо ви отримали товар з браком або вам надіслали не те, що ви замовляли, і при цьому ви оплатили доставку повернення, ми компенсуємо вам цю суму або запропонуємо інший метод вирішення проблеми.

На жаль, ми не зможемо прийняти повернення в деяких випадках:

1. Після 30-ти днів з моменту його отримання;
2. Якщо комплектація повернення не повна:
відсутність упаковки, в якій вам товар був доставлений, ярликів, етикеток тощо.
3. Якщо ці товари були у вжитку.
4. Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначений Постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р.

Важливо! Якщо у вас виникли певні питання, пов'язані з оформленням повернення − без вагань телефонуйте +380631329757 або пишіть нам, і ми зробимо все можливе для надання вам вичерпної інформації і необхідної допомоги.