ANDREAS MOSKIN
ГАРАНТІЇ ТА ПОВЕРНЕННЯ
Повернення та обмін 

Якщо отриманий товар не підійшов вам з певних причин, ви можете відмовитись від замовлення або оформити повернення товару. Для цього ми розробили подовжений термін обміну протягом 30 днів (не враховуючи день покупки)
Детальніше у політиці повернень.

Допомога і консультування

Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які ваші питання за телефоном або в режимі онлайн. 

Захист інформації

Ваші особисті дані надійно збережені. Ми використовуємо сучасні технології для захисту персональних даних клієнта. Детальніше.

Конфіденційність

Ми поважаємо приватне життя своїх клієнтів і дуже цінуємо вашу довіру. Уся особиста інформація покупців онлайн-магазину andreasmoskin.com суворо конфіденційна і захищена від небажаного перегляду. Ми використовуємо ваші дані тільки для того, щоб повідомляти вам про нові пропозиції і забезпечувати доставку замовлень.

______________________________________________________________________________________

Політика обміну та повернень

Бренд Andreas Moskin робить все можливе, щоб наша продукція та сервіс були приємним, і розробили максимально просту і зручну процедуру обміну та повернення. Ми сподіваємося на повне задоволення від співробітництва. Політика обміну та повернення – елемент нашого сервісу. Будь ласка ознайомтесь з детальними умовами. Ми проводимо обмін або здійснюємо повернення (виплату) коштів.

Для оформлення обміну чи повернення потрібно зробити 3 кроки:

1. Зв'язатися з нами та повідомити про кількість товару, який повертається, а також вказати причину повернення.

2. Упакувати товар, що повертається, і вкласти в упаковку товарну накладну, пломби, ярлики і етикетки, які належать до товару.

3. Повернути його будь-яким зручним для вас способом через будь-яке відділення «Нова пошта» або БЕЗКОШТОВНО повернути завітавши у наші бутики.

Варто врахувати, що обмін товару або повернення грошових коштів, здійснюється протягом кількох робочих днів після отримання виробу співробітниками нашої компанії.

Термін і порядок повернення

1. Після надходження вашого повернення на наш склад, ми перевіряємо його до 3-х робочих днів на відповідність повернення всім вказаним нижче правилам.

2. Після того, як ми приймемо і перевіримо повернення, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей та повернення коштів.

3. Якщо ви отримали товар з браком або вам надіслали не те, що ви замовляли, і при цьому ви оплатили доставку повернення, ми компенсуємо вам цю суму або запропонуємо інший метод вирішення проблеми.

На жаль, ми не зможемо прийняти повернення в деяких випадках:

1. Після 14-ти днів з моменту його отримання;
2. Якщо комплектація повернення не повна:
відсутність упаковки, в якій вам товар був доставлений, ярликів, етикеток тощо.
3. Якщо ці товари були у вжитку.
4. Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначений Постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р.

Важливо! Якщо у вас виникли певні питання, пов'язані з оформленням повернення − без вагань телефонуйте +380631329757 або пишіть нам, і ми зробимо все можливе для надання вам вичерпної інформації і необхідної допомоги.