ANDREAS MOSKIN
AM Journal

Чому так дорого?

Інсайти | Опитування
Із цим питанням зіштовхуються чи не усі бренди, що працюють у преміум-сегменті. Очевидно, що для команди висока вартість цілком обгрунтована, адже це люди, які безпосередньо бачать, скільки сил та ресурсів вкладається у виробництво, сервіс та комунікацію продукту. Проте довести цінність речі клієнту, особливо, коли йдеться про покупку онлайн буває нелегко. Отож прес-служба Andreas Moskin ставить питання СЕО, стилістам та реальним клієнтам бренду, щоб розібратися, чому варто заплатити трохи більше за одяг.

Якість понад усе


“Насамперед ціну визначає висока якість тканин. Наприклад, нитка може бути китайська, а може бути німецька, яка коштує в п'ять разів дорожче. Професіоналізм та компетентність персоналу - це також коштовний ресурс, адже виготовлення чоловічого костюма - дуже складний процес порівняно із виготовленням іншого виду одягу. По-друге, вартість визначає лімітованість колекцій, додатковий сервіс та довічна гарантія на кожний виріб. Так, ціна може здаватися високою, проте, якщо порівняти з іноземними брендами, які працюють у цьому ж сегменті, то картина змінюється. Hugo Boss чи Brioni - це мінімум вдвічі або втричі дорожче. То чому б не обрати українське”, - говорить СЕО та креативний директор бренду Андрій Моськін.

Фабрика Andreas Moskin заснована 2021 року у Львові.

Час та гроші


“Тут, мабуть, дуже гарна ілюстрація до цього питання - це мої стосунки з телефонами. - розповідає PR менеджер бренду Микола, - Десь п’ять років тому я купив собі телефон Xiаomi, мені подобався дизайн, але ще більше мені подобалася ціна. Цей телефон прожив рік, довелося купувати ще один Xiomi, новіший, але все ще із привабливою ціною. Згодом ця історія повторилася ще раз. Коли зламався останній Xiaomi, моя дівчина прийшла до мене із простою математикою. Виявилося, що чотири моїх Хіаомі сумарно коштували значно більше, ніж один її Iphone, яким вона користується три з половиною роки. Очевидно, що вона згадала ще й час, який я витратив на покупку та ремонти. Зрештою, вона згадала, про те, як сприймаються власники Xiaomi у суспільстві. Це не реклама Iphone, а просто ілюстрація майнд сету, який забирає і кошти, і час.

Виробництво та людський ресурс


“На жаль, багато людей чомусь досі не попрощалися із буремними дев’яностими і думають, що їх на кожному кроці хочуть обдурити. Один клієнт сказав мені, що ми купуємо готові костюми в Туреччині і просто перешиваємо бірки, і не хотів нічого слухати. У мене навіть немає шансів пояснити людині, чому вартує заплатити дещо більше за якість. Я вже не говорю про те, щоб переконати людину в тому, що у нас власне офіційно зареєстроване виробництво із кваліфікованими працівниками, що за одним костюмом стоїть безліч складних процесів і в тому числі ручна робота. Проте, я рада, що багато людей сьогодні змінюють свою думку та розуміють цінність продукту. Врешті-решт, це проста відома всім істина - краще один раз купити якісну річ, ніж десять разів заплатити за непотріб”, - розповідає Вікторія, менеджерка з продажу Andreas Moskin.

Виробнича потужність фабрики Andreas Moskin - 600-700 класичних костюмів на місяць.

Довіра та впевненість


“Мій гардероб - це Brioni, Armani, Hugo Boss та Andreas Moskin. Я обираю ці бренди не тому, що вони дають тобі відчуття статусу (хоча частково це теж). У першу чергу я купую їхні речі через впевненість, що отримаю якісний продукт, в якому я буду почуватися стильно та комфортно. По суті, я довіряю їм свій зовнішній вигляд і, як показує практика, ця довіра виправдана. Так, я впевнений, що не знайду двійника на вулиці, що дуже можливо, коли одягаєшся в масмаркеті. Я впевнений, що ця річ не зіпсується після першого шаленого дня на роботі. Більше того навіть якщо щось станеться із костюмом в Andreas Moskin, то в них є довічна гарантія. Власне, тут є якась подвійна впевненість - я впевнений у бренді, а бренд впевнений у якості свого продукту, інакше вони б не давали довічної гарантії на свої речі”, - говорить Роман, пластичний хірург та клієнт бренду.

На фабриці Andreas Moskin працює близько 40 фахівців - швеї, конструктори, технологи та кравці
Інсайти