ANDREAS MOSKIN
AM Journal

Зіркові образи Andreas Moskin: кого, як і навіщо одягає бренд

Кейси | PR | Зіркові образи
Співпраця із зірками та інфлюенсерами - це завдання, яке стоїть перед будь-яким PR чи маркетинг департаментами. Особливо це стосується брендів одягу, які постійно шукають обличчя для свого продукту. Часто ці співпраці складаються ситуативно та не приносять бажаних результатів. До того ж перед бізнесами завжди постає питання, як ефективно відстежувати результати таких співпраць.

Це не про комерцію


Насамперед потрібно розуміти, що співпраця із зірками - це іміджева активність, яка не націлена на отримання миттєвого безпосереднього комерційного результату. Якщо ви очікуєте, що після того, як умовний Юрій Горбунов одягне ваш костюм, отримаєте десятки замовлень на сайті чи Instagram, то ви помиляєтеся. Насправді співпраця із зірками - не надто відрізняється від звичайного клієнтського досвіду. Якщо зірка бачить, що ваш продукт якісний та ексклюзивний, то справжній match із вашим брендом відбувається органічно. Це про довготривалі відносини і довіру, а не одноденний комерційний проект. Отож, перед тим, як починати співпрацю із зірками, обов'язково щиро дайте відповідь на питання - а чи справді мій продукт відповідає тому рівню, щоб ним скористалася зірка світового масштабу. Можливо, варто спочатку вдосконалити продукт?


Взаємна цінність


Друге фундаментальне питання, як засновники будь-якого бренду повинні поставити перед собою та щиро відповісти - яку цінність несе ваш продукт. Якщо ваша відповідь - задовольнити потребу клієнтів та отримати прибуток, то за Пітером Тілем вам ніколи не вдасться перейти від нуля до одиниці. По справжньому завоювати аудиторію, а відтак і зірок, вдається тим, хто несе додаткову цінність - індустрії, країні, природі тощо.

Так, наприклад, засновники бренду Andreas Moskin вирішили започаткувати бізнес, коли зрозуміли, що чоловіча модна індустрія уже давно потребує переосмислення чоловічого костюма.


За їхніми спостереженнями ще 10 років тому вітчизняна чоловіча мода (зокрема класика та кежуал) була доволі консервативна й навіть антиурбаністична – якщо вам був потрібен класичний костюм, то все, що ви могли знайти – це переважно три-чотири темні кольори (синій, чорний, сірий) одного і того ж крою, які ви одягнете винятково на події. А з іншого боку креативніші моделі костюмів, що обирали українські зірки, скажімо, початку двохтисячних, були надто яскраві, дуже часто мали гіперболізовані елементи, а інколи просто втомлювали зір глядача.

Андрій Моськін та Андреас Білоус розповідають, що саме глибока однотонність або ж, з іншого боку, шалена яскравість чоловічого одягу змотивувала їх робити власні колекції. Отож спочатку ви приносите цінність в індустрію, а тоді вона відповідає вам взаємністю.


Де знайти зірок


Сьогодні каналів комунікацій із зірками безліч - піарники, агенції чи безпосередній контакт. Однак найкраще починати комунікацію, коли ви щиро відповіли на два попередні питання про якість/цінність та зрозуміли, що ваш PR - не порожні слова, а підкріплений міцним бекграундом проект. Зірки та інфлюенсери - не дурні люди. Вони обов’язково відчують, що ви пропонуєте їм “пустишку”. До того ж тут йдеться про імідж - дуже ефемерну, проте відчутну річ у нинішніх реаліях.

Засновники розповідають, що в комунікаціях із зірками у них на руках були усі козирі. По-перше, вони були впевнені у продукті. По-друге, засновники до того, як заснувати Andreas Moskin, довгий час працювали в івент-індустрії, тому добре розуміли специфіку роботи із українськими зірками. Власне, через збіг цих факторів за роки роботи у свідомості аудиторії бренду закріпилася асоціація, що Andreas Moskin - це бренд, що обирають зірки.

Зіркові образи


Тимур Мірошниченко - один із найвідданіших амбасадорів бренду та стилю Black Tie. Він неодноразово обирав класичні образи від Andreas Moskin - від зеленого смокінга на Євробачення до коричневої двійки у кежуальній стилізації. Зазвичай стилісти бренду обирають Тимуру стримані та мінімалістичні образи, щоб підкреслити Tone of Voice шоу-мена. Кейс Євробачення - тут виняток, адже загальна естетика події була яскрава та ефектна.

Жан Беленюк не лише закоханий у класичну боротьбу, а й у класичний одяг. Як і в більшості борців, в нашого олімпійського чемпіона нестандартна фігура. Тому Жан Беленюк обирає класику в Andreas Moskin, адже тут роблять ідеальну посадку по будь-якій фігурі.

Витончений костюм-сафарі - ідеальне рішення як для вечірки, так і на щодень. Український актор Тарас Цимбалюк чудово використовує можливості цього образу. Костюм-сафарі - це також можливість продемонструвати свою конструктивну маскулінність і водночас належність до креативної сфери. Власне, стилісти бренду завжди підбирають одяг так, аби він резонував із характером героя.

Влад Дарвін часто обирає сміливу класику - нестандартні кольори та принти. Ці образи виглядають органічно як в житті, так і на сцені. Найголовніше, що ці образи ідеально резонують із внутрішнім світом Влада.

Український актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв - знаний поціновувач стилю кежуал, хоча в останньому кампейні бренду Ахтем з'явився у довершеному сірому смокінгу. Власне, це різноманіття стилів вдало підкреслює багатогранність його особистості.

Народний артист України Олексій Гнатковський полюбляє стиль Old Money. У бренді Andreas Moskin можна знайти усе для стилізації образу в цій естетиці. Восени Олексій знявся у кампейні бренду у смарагдовому двобортному костюмі, сорочці в смужку та коричневих брогах.

У бренді стверджують, що образи з новорічного дропу Idee fixe буквально розлетілися по інфлюенсерах та зірках. Утім, можливо найбільш естетичний прояв образу із цього дропу відбувся на сцені нацвідбору до Євробачення, коли гурт Творчі одягнули чорний та червоний костюми бренду на виступ.
Інсайти