ANDREAS MOSKIN
Чоловічі весільні антитренди
Традиційно вважається, що на весіллі увага всіх гостей прикута до нареченої. Проте наречений може швидко змістити акцент на себе, якщо його зовнішній вигляд буде відповідати моді твохтисячних. Як зробити так, що вашим образом захоплювалися, а не обговрювали застарілий костюм. Відповіді на це питання ви знайдете у цьому гайді.

Підготовка до весілля
Підготовка до весілля може тривати роками або ж кілька тижнів. Утім в кожному разі вам необхідно визначитися із концепцію весілля для того, щоб ваша подія виглядала цілісно. І ваш костюм - це один із елементів загальної естетики. Якщо ви обрали концепцію твохтисячних, то, звісно, ваш костюм повинен бути відповідним. Утім, якщо ви все-таки вирішили виглядати сучасно й прогресивно, то слід уникати наступних помилок.
Помилки чоловічого весільного гардеробу
 • Широкі краватки
  Це буквально минуле століття, адже такий тип аксесуара начастіше використувався у міжвоєєний час до американського типу костюма. Тож, якщо ви не плануєте весілля у стилі Гетсбі, то краще відмовитися від широкої краватки.
  01
 • Надто яскраві блискучі костюми
  Загалом це не проблема, якщо палнуйєте весілля у яскравій естетиці. Однак це дуже рідкісний випадок, адже переважно весільна колірна гама - це пастельні кольори. Тому обирайте зрозумілі та не надто яскраву палітру.
  02
 • Вузькі штани
  Це загальний антитренд чоловічої моди останніх років. Дедалі більше чоловіків обирають вільніші силуети, адже це насамперед комфортно. Звісно, ви не можете одягнути оверсайз на весілля, проте будьте обережні з вузькими штанами та орієнтуйтеся по зручності.
  03
 • Принтовані сорочки
  Вибір сорочки на весілля - це дуже відповіданий вибір, адже тут йдеться про гармонію із сукнею нареченої. Якщо сукня айворі, то ваша сорочка також повинна бути айворі - дисонанс неприпустимий. І вже точно не можна обирати сорочку із принтом, нехай це і непомітинй геометричний патерн.
  04
 • Бутоньєрка та хустинка
  Дуже часто на весіллях можна побачити, як у нареченого в одній кишені поміщається і хустинка, і бутоньєрка. Це антитренд. Бутоньєрку фіксуємо винятково на лацкані костюма.
  05
це антитренд
це антитренд
це антитренд
Пам'ятайте, що усіх цих помилок можна уникнути. Головне - приготуватися заздалегідь, а не купувати костюм в останній момент.
А що ж тоді у тренді?
Природність, мінімалізм, комфорт
Сьогодні це більше, ніж просто тренди, це стиль життя. Утім естетика вашого весілля, а відтак і вбрання, залежить лише від вас - ваших смаків, уподобань, приницпів. Тому не обов'язково слідувати трендам, насамперед уникайте найпоширеніших помилок, які ми згадували у цьому гайді. Проте навіть якщо ви обрали ідеальний фасон та колір костюма, неправильна посадка по фігурі може все зіпсувати. Тут рекомендуємо скористатися послугами досвіченого стиліста, який у співпраці з тейлором зможе підібрати для вас ідеальний варіант костюма.


Консультація стиліста
Щоб отримати консультацію стиліста, залиште свої контакти. Ми зв'яжемося із вами найближчим часом.
Дякуємо!