ANDREAS MOSKIN
Рекомендації по догляду за одягом від Andreas Moskin
Ми абсолютно впенені в якості одягу Andreas Moskin, тому ми пропонуємо довічну гарнатію на наші вироби. Проте навіть досконалі речі можуть втрачати свої властивості при неналнжному догляді. Технологи фабрики Andreas Moskin підготували для вас основні рекомендації по догляду за вашим гардеробром.

Догляд за одягом

Довершеного зовнішнього вигляду вашого одягу можна досягти лише за умови ефетивного та безпечного догляду. Зазивчай інформацію про догляду можна знайти на етикетках, прикріплених бірках або окремих листівках-вкладенях, що додоються до одягу при купівлі. Отож перед пранням чи хімчисткою обов'язково ознайомтеся з інформацією, яку надав виробник. Дуже часто рекомендацію по догляду представлені у вигляді спеціальних піктограм.

Догляд за взуттям
Взуття надзвчайно чутливий елемент вашого гардеробу, адже на відміну від решти одягу воно безспосередньо взаємодіє із середовищем. Саме тому взуття потребує більш ретельного догляду та бережливого використання. Тільки так ви можете вберегти матеріал від пересихання, розтріскування і втрати кольору. На жаль, не всі виробники забезпечують покупця інформацією про догляд, тому дуже важливо розуміти параметри матеріалу вашого взуття, аби самостійно організувати догляд.
Консультація стиліста
Щоб отримати консультацію стиліста, залиште свої контакти. Ми зв'яжемося із вами найближчим часом.
Дякуємо!