ANDREAS MOSKIN
Тренди весільної чоловічої моди
У мережі ви можете знайти багато інформації про те, як має виглядати наречена у 2024 році. Тож складається враження, що про нареченого традиційно забули. Стилісти Andreas Moskin вирішили виправити ситуацію та розповісти про актуальні тренди весільної чоловічої моди.

Підготовка до весілля
Підготовка до весілля може тривати роками або ж кілька тижнів. Утім в кожному разі вам необхідно визначитися із концепцію весілля для того, щоб ваша подія виглядала цілісно та органічно. І ваш костюм - це один із елементів загальної естетики. Може здаватися, що весілля - винятково про вічні позачасові цінності, тож модні тренди і тенденцію тут не грають ролі. Проте існують різні макро чи мікро впливи з різних індустрій, які відбиваються на весільній тематиці. З одного боку, цей вплив є непомітним, майже підсвідомим, а з іншого боку гості відразу помітять, якщо ваш зовнішній вигляд "не трендовий".
Тренди весільної чоловічої моди 2024
 • Вільний крій
  За останні роки мода стала більш гнучкою та демократичною, тож відповідно змінилося й наше сприйняття одягу. Ще десять років тому костюм вільного крою на нареченому міг би викликати осуд, проте у новому році - це абсолютний тренд. Якщо ви оберете розслаблений силует, якісні білі кеди, чи піджак без лацканів, то точно виглядатимете стильно й сучасно на найголовнішій події вашого життя.
  01
 • Пастельні та природні кольори
  Сьогодні надто яскраві кольори у вбранні залишається за собою химерний присмак довхтисячних. Якщо хочете бути в тренді у новому році, то рекомендуємо обирати пастельні та природні кольори, які органічно поєднуються із більшістю суконь наречених.
  02
 • Лофери з гладкої шкіри
  Вибір взуття для нарченого не такий великий, проте рекомендуємо звернути вашу увагу на чорні лофери із гладкої шкіри. У поєднанні із укороченими класичними штанами прямого крою це взуття виглядатиме бездоганно.
  03
 • Мінімалістичні бутоньєрки
  У новому році дуже важливо не перенавантажувати образ нареченого аксесуарами. Обрайте невелику бутоньєрку у тон із букетом нареченої та, за можловсті, в тон вашої хустинки-паше.
  04
 • Смужка
  Костюми у смужку будуть у тренді цього року. Особливо якщо йдеться про смужку із пастельною базою та у лляній тканині.
  05
Класика поза трендам
Класична трійка, двобортний костюм чи смокінг - усі ці речі ніколи не перестануть бути актуальними. Вони гармонйно поєднуються фактчно із будь-яким вбранням нареченою. Крім того, якісний класичний костюм - це необіхдність для будь-якого чоловічого гардеробу, адже сьогодні класику можна використовувати у багатьох стилізаціях - від casual до old money.
Переглянути варіанти
Природність, мінімалізм, комфорт
Сьогодні це більше, ніж просто тренди, це стиль життя. Утім естетика вашого весілля, а відтак і вбрання, залежить лише від вас - ваших смаків, уподобань, приницпів. Тому не обов'язково слідувати трендам, насамперед довіряйте вашому смаку. Проте навіть якщо ви обрали ідеальний фасон та колір костюма, неправильна посадка по фігурі може все зіпсувати. Тут рекомендуємо скористатися послугами досвіченого стиліста, який у співпраці з тейлором зможе підібрати для вас ідеальний варіант костюма.


Консультація стиліста
Щоб отримати консультацію стиліста, залиште свої контакти. Ми зв'яжемося із вами найближчим часом.
Дякуємо!